Collection

Sweet

Vanilla, caramel, almond, tonka. Warm, easy to wear and the family most people love straight away.

44 perfumes

Skip to results list

Active filters:

44 items

Filter

Active filters:

  • No. 87 — Millionaire Royale

    No. 87 — Millionaire Royale

    За нея50 ml

    Inspired by Lady Million RoyalPaco Rabanne
    Lady Million Royal

    Нар · Тубероза

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 7 — Sex Vanille

    No. 7 — Sex Vanille

    Унисекс50 ml

    Inspired by Vanilla SexTom Ford
    Vanilla Sex

    Горчив бадем · Ванилия

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 46 — Hypnotique

    No. 46 — Hypnotique

    За нея50 ml

    Inspired by Hypnotic PoisonDior
    Hypnotic Poison

    Кайсия · Слива

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 164 — Euphorie

    No. 164 — Euphorie

    За нея50 ml

    Inspired by EuphoriaCalvin Klein
    Euphoria

    Нар · Виолетка

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 123 — Paradise Intense

    No. 123 — Paradise Intense

    За нея50 ml

    Inspired by Paradoxe IntensePrada
    Paradoxe Intense

    Круша · Бергамот

    €12
    (€0,24/ml)
  • Buy 2, get 1 free3 perfumes, pay for 2Add any 3 perfumes to your cart and pay for just 2. Valid across the whole range.Choose 3 perfumes
  • No. 96 — Libre Absolu

    No. 96 — Libre Absolu

    За нея50 ml

    Inspired by Libre IntenseYves Saint Laurent
    Libre Intense

    Лавандула · Мандарина

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 92 — Blue Bottled

    No. 92 — Blue Bottled

    За него50 ml

    Inspired by Boss BottledHugo Boss
    Boss Bottled

    Ябълка · Слива

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 9 — Fkin Fabulous

    No. 9 — Fkin Fabulous

    Унисекс50 ml

    Inspired by Fucking FabulousTom Ford
    Fucking Fabulous

    Горчив бадем · Лавандула

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 85 — La Belle Vie Soleil Cristal

    No. 85 — La Belle Vie Soleil Cristal

    За нея50 ml

    Inspired by La vie Est Belle Soleil CristalLancome
    La vie Est Belle Soleil Cristal

    Мандарина · Розов пипер

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 75 — La Belle Vie

    No. 75 — La Belle Vie

    За нея50 ml

    Inspired by La vie Est BelleLancome
    La vie Est Belle

    Касис · Круша

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 74 — Angelique

    No. 74 — Angelique

    За нея50 ml

    Inspired by AngelThierry Mugler
    Angel

    Бергамот · Тропически плодове

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 73 — Pretty Girl

    No. 73 — Pretty Girl

    За нея50 ml

    Inspired by Good GirlCarolina Herrera
    Good Girl

    Бадем · Тубероза

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 72 — So Scandallo

    No. 72 — So Scandallo

    За нея50 ml

    Inspired by So ScandalJean Paul Gaultier
    So Scandal

    Малина · Тубероза

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 70 — Dark Opium

    No. 70 — Dark Opium

    За нея50 ml

    Inspired by Black OpiumYves Saint Laurent
    Black Opium

    Розов пипер · Круша

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 58 — It's U

    No. 58 — It's U

    За нея50 ml

    Inspired by Because it's youArmani
    Because it's you

    Малина · Нероли

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 45 — Lady Milione

    No. 45 — Lady Milione

    За нея50 ml

    Inspired by Lady MillionPaco Rabanne
    Lady Million

    Нероли · Лимон

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 38 — Stronger for You

    No. 38 — Stronger for You

    За него50 ml

    Inspired by Stronger with youArmani
    Stronger with you

    Кардамон · Розов пипер

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 3 — Angel Noir

    No. 3 — Angel Noir

    Унисекс50 ml

    Inspired by Angel's ShareKilian
    Angel's Share

    Коняк · Канела

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 2 — Tobacco & Vanille

    No. 2 — Tobacco & Vanille

    Унисекс50 ml

    Inspired by Tobacco VanilleTom Ford
    Tobacco Vanille

    Тютюн · Подправки

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 194 — Outland

    No. 194 — Outland

    Унисекс50 ml

    Inspired by OutlandsAmouage
    Outlands

    Кардамон · Бергамот

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 175 — Lay It On

    No. 175 — Lay It On

    Унисекс50 ml

    Inspired by LaytonParfums de Marly
    Layton

    Ябълка · Бергамот

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 174 — Delyna

    No. 174 — Delyna

    За нея50 ml

    Inspired by DelinaParfums de Marly
    Delina

    Личи · Ревен

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 172 — Lyra

    No. 172 — Lyra

    За нея50 ml

    Inspired by LiraCasamorati 1888
    Lira

    Червен портокал · Бергамот

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 163 — Bomba

    No. 163 — Bomba

    За нея50 ml

    Inspired by La BombaCarolina Herrera
    La Bomba

    Цитрус · Плодови

    €12
    (€0,24/ml)