Collection

For Him

Woody, aromatic and spicy compositions, plus the drier ambers. The numbers most often bought for men.

31 perfumes

Skip to results list

Active filters:

31 items

Filter

Active filters:

  • No. 101 — Leather Ombre

    No. 101 — Leather Ombre

    За него50 ml

    Inspired by Ombre LeatherTom Ford
    Ombre Leather

    Кардамон · Жасмин самбак

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 92 — Blue Bottled

    No. 92 — Blue Bottled

    За него50 ml

    Inspired by Boss BottledHugo Boss
    Boss Bottled

    Ябълка · Слива

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 38 — Stronger for You

    No. 38 — Stronger for You

    За него50 ml

    Inspired by Stronger with youArmani
    Stronger with you

    Кардамон · Розов пипер

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 37 — Why

    No. 37 — Why

    За него50 ml

    Inspired by Y IntenseYves Saint Laurent
    Y Intense

    Джинджифил · Бергамот

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 36 — Gentle Man Society

    No. 36 — Gentle Man Society

    За него50 ml

    Inspired by Gentleman SocietyGivenchy
    Gentleman Society

    Кардамон · Градински чай

    €12
    (€0,24/ml)
  • Buy 2, get 1 free3 perfumes, pay for 2Add any 3 perfumes to your cart and pay for just 2. Valid across the whole range.Choose 3 perfumes
  • No. 35 — Scandallo, Man

    No. 35 — Scandallo, Man

    За него50 ml

    Inspired by Scandal Pour HommeJean Paul Gaultier
    Scandal Pour Homme

    Градински чай · Мандарина

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 33 — 1 Mil.

    No. 33 — 1 Mil.

    За него50 ml

    Inspired by 1 MillionPaco Rabanne
    1 Million

    Грейпфрут · Мента

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 32 — Black Man

    No. 32 — Black Man

    За него50 ml

    Inspired by Man in BlackBvlgari
    Man in Black

    Ром · Подправки

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 31 — SVG Elixir

    No. 31 — SVG Elixir

    За него50 ml

    Inspired by Sauvage ElixirDior
    Sauvage Elixir

    Канела · Индийско орехче

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 30 — SVG

    No. 30 — SVG

    За него50 ml

    Inspired by SauvageDior
    Sauvage

    Бергамот · Пипер

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 28 — Heros

    No. 28 — Heros

    За него50 ml

    Inspired by ErosVersace
    Eros

    Мента · Зелена ябълка

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 27 — Male

    No. 27 — Male

    За него50 ml

    Inspired by Le MaleJean Paul Gaultier
    Le Male

    Лавандула · Мента

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 24 — Bad Boy

    No. 24 — Bad Boy

    За него50 ml

    Inspired by Bad Boy Le ParfumCarolina Herrera
    Bad Boy Le Parfum

    Коноп · Грейпфрут

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 22 — Le Mer Profondo

    No. 22 — Le Mer Profondo

    За него50 ml

    Inspired by Acqua di Gio ProfondoArmani
    Acqua di Gio Profondo

    Бергамот · Зелена мандарина

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 20 — L'Allure Sport

    No. 20 — L'Allure Sport

    За него50 ml

    Inspired by Allure Home SportCoco Chanel
    Allure Home Sport

    Портокал · Мандарина

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 195 — True Purpose

    No. 195 — True Purpose

    За него50 ml

    Inspired by PurposeAmouage
    Purpose

    Бергамот · Розов пипер

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 18 — Invictum

    No. 18 — Invictum

    За него50 ml

    Inspired by InvictusPaco Rabanne
    Invictus

    Морски нотки · Грейпфрут

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 162 — Gentle Man 1972

    No. 162 — Gentle Man 1972

    За него50 ml

    Inspired by Gentleman 1972Givenchy
    Gentleman 1972

    Цитрус · Зелени нотки

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 16 — Fantôme

    No. 16 — Fantôme

    За него50 ml

    Inspired by PhantomPaco Rabanne
    Phantom

    Лимон · Лавандула

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 15 — Bleu

    No. 15 — Bleu

    За него50 ml

    Inspired by Bleu de ChanelCoco Chanel
    Bleu de Chanel

    Лимон · Мента

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 141 — Phantom Power

    No. 141 — Phantom Power

    За него50 ml

    Inspired by Phantom ElixirPaco Rabanne
    Phantom Elixir

    Зелена ябълка · Лимон

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 140 — Stronger for You Parfum

    No. 140 — Stronger for You Parfum

    За него50 ml

    Inspired by Stronger with you parfumArmani
    Stronger with you parfum

    Грейпфрут · Розов пипер

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 14 — L'Uomo

    No. 14 — L'Uomo

    За него50 ml

    Inspired by UomoValentino
    Uomo

    Бергамот · Мирта

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 138 — Why Elixir

    No. 138 — Why Elixir

    За него50 ml

    Inspired by Y L'Elixir for menYves Saint Laurent
    Y L'Elixir for men

    Бергамот · Джинджифил

    €12
    (€0,24/ml)