Collection

For Her

Florals, fruity scents and the sweeter ambers — the numbers most often bought for women. Nothing here is off-limits to anyone: think of it as a starting point, not a rule.

61 perfumes

Skip to results list

Active filters:

61 items

Filter

Active filters:

  • No. 149 — Fame Couture

    No. 149 — Fame Couture

    За нея50 ml

    Inspired by Fame The CouturePaco Rabanne
    Fame The Couture

    Манго · Жасмин

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 145 — Glitter Dark Opium

    No. 145 — Glitter Dark Opium

    За нея50 ml

    Inspired by Black Opium GlitterYves Saint Laurent
    Black Opium Glitter

    Круша · Портокал

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 126 — Marshmallow Boujee

    No. 126 — Marshmallow Boujee

    За нея50 ml

    Inspired by Yum Boujee Marshmallow81 Kayali
    Yum Boujee Marshmallow

    Захар · Цитрус

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 125 — Barenia Essence

    No. 125 — Barenia Essence

    За нея50 ml

    Inspired by BareniaHermès
    Barenia

    Бергамот · Балсамови нотки

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 121 — Amor Passion

    No. 121 — Amor Passion

    За нея50 ml

    Inspired by Amor AmorCacharel
    Amor Amor

    Портокал · Грейпфрут

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 120 — Pure Obsession

    No. 120 — Pure Obsession

    За нея50 ml

    Inspired by ObsessionCalvin Klein
    Obsession

    Мандарина · Бергамот

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 119 — Noir Essence

    No. 119 — Noir Essence

    За нея50 ml

    Inspired by Coco NoirCoco Chanel
    Coco Noir

    Грейпфрут · Бергамот

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 118 — Crystal Bright

    No. 118 — Crystal Bright

    За нея50 ml

    Inspired by Bright CrystalVersace
    Bright Crystal

    Юзу · Нар

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 115 — Alive

    No. 115 — Alive

    За нея50 ml

    Inspired by Boss AliveHugo Boss
    Boss Alive

    Ябълка · Слива

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 114 — Blush

    No. 114 — Blush

    За нея50 ml

    Inspired by RushGucci
    Rush

    Праскова · Гардения

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 113 — Irresistibile

    No. 113 — Irresistibile

    Унисекс50 ml

    Inspired by IrresistibleGivenchy
    Irresistible

    Круша · Касис

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 112 — The Only Desire

    No. 112 — The Only Desire

    За нея50 ml

    Inspired by The One DesireDolce & Gabbana
    The One Desire

    Бергамот · Мандарина

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 102 — 212 Vibe

    No. 102 — 212 Vibe

    За нея50 ml

    Inspired by 212 VIPCarolina Herrera
    212 VIP

    Маракуя · Ром

    €12
    (€0,24/ml)