Collection

For Her

Florals, fruity scents and the sweeter ambers — the numbers most often bought for women. Nothing here is off-limits to anyone: think of it as a starting point, not a rule.

61 perfumes

Skip to results list

Active filters:

61 items

Filter

Active filters:

  • No. 87 — Millionaire Royale

    No. 87 — Millionaire Royale

    За нея50 ml

    Inspired by Lady Million RoyalPaco Rabanne
    Lady Million Royal

    Нар · Тубероза

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 71 — Scandallo

    No. 71 — Scandallo

    За нея50 ml

    Inspired by ScandalJean Paul Gaultier
    Scandal

    Гардения · Мед

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 46 — Hypnotique

    No. 46 — Hypnotique

    За нея50 ml

    Inspired by Hypnotic PoisonDior
    Hypnotic Poison

    Кайсия · Слива

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 164 — Euphorie

    No. 164 — Euphorie

    За нея50 ml

    Inspired by EuphoriaCalvin Klein
    Euphoria

    Нар · Виолетка

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 123 — Paradise Intense

    No. 123 — Paradise Intense

    За нея50 ml

    Inspired by Paradoxe IntensePrada
    Paradoxe Intense

    Круша · Бергамот

    €12
    (€0,24/ml)
  • Buy 2, get 1 free3 perfumes, pay for 2Add any 3 perfumes to your cart and pay for just 2. Valid across the whole range.Choose 3 perfumes
  • No. 116 — Platine Libre

    No. 116 — Platine Libre

    За нея50 ml

    Inspired by Libre L’Absolu PlatineYves Saint Laurent
    Libre L’Absolu Platine

    Бергамот · Мандарина

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 99 — Rouge 540

    No. 99 — Rouge 540

    За нея50 ml

    Inspired by Baccarat Rouge 540Maison Francis Kurkdjian
    Baccarat Rouge 540

    Шафран · Жасмин

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 96 — Libre Absolu

    No. 96 — Libre Absolu

    За нея50 ml

    Inspired by Libre IntenseYves Saint Laurent
    Libre Intense

    Лавандула · Мандарина

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 93 — Paradise

    No. 93 — Paradise

    За нея50 ml

    Inspired by ParadoxePrada
    Paradoxe

    Круша · Тангерина

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 90 — Q Absolu

    No. 90 — Q Absolu

    За нея50 ml

    Inspired by Q (intense)D&G
    Q (intense)

    Сицилиански лимон · Череша

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 88 — Q

    No. 88 — Q

    За нея50 ml

    Inspired by QD&G
    Q

    Лимон · Червен портокал

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 86 — Millionaire

    No. 86 — Millionaire

    За нея50 ml

    Inspired by Lady Million FabulousPaco Rabanne
    Lady Million Fabulous

    Мандарина · Розов пипер

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 85 — La Belle Vie Soleil Cristal

    No. 85 — La Belle Vie Soleil Cristal

    За нея50 ml

    Inspired by La vie Est Belle Soleil CristalLancome
    La vie Est Belle Soleil Cristal

    Мандарина · Розов пипер

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 80 — Gorgeous

    No. 80 — Gorgeous

    За нея50 ml

    Inspired by Flora Gorgeous MagnoliaGUCCI
    Flora Gorgeous Magnolia

    Магнолия · Акватични нотки

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 75 — La Belle Vie

    No. 75 — La Belle Vie

    За нея50 ml

    Inspired by La vie Est BelleLancome
    La vie Est Belle

    Касис · Круша

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 84 — My Berry

    No. 84 — My Berry

    За нея50 ml

    Inspired by My BurberryBurberry
    My Burberry

    Ароматен грах · Бергамот

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 74 — Angelique

    No. 74 — Angelique

    За нея50 ml

    Inspired by AngelThierry Mugler
    Angel

    Бергамот · Тропически плодове

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 73 — Pretty Girl

    No. 73 — Pretty Girl

    За нея50 ml

    Inspired by Good GirlCarolina Herrera
    Good Girl

    Бадем · Тубероза

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 72 — So Scandallo

    No. 72 — So Scandallo

    За нея50 ml

    Inspired by So ScandalJean Paul Gaultier
    So Scandal

    Малина · Тубероза

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 70 — Dark Opium

    No. 70 — Dark Opium

    За нея50 ml

    Inspired by Black OpiumYves Saint Laurent
    Black Opium

    Розов пипер · Круша

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 69 — Idol

    No. 69 — Idol

    За нея50 ml

    Inspired by IdoleArmani
    Idole

    Бергамот · Круша

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 68 — Orchid

    No. 68 — Orchid

    За нея50 ml

    Inspired by Black OrchidTom Ford
    Black Orchid

    Трюфел · Иланг-иланг

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 67 — So Blue

    No. 67 — So Blue

    За нея50 ml

    Inspired by Light BlueD&G
    Light Blue

    Лимон · Ябълка

    €12
    (€0,24/ml)
  • No. 65 — L'idole

    No. 65 — L'idole

    За нея50 ml

    Inspired by IdoleLancome
    Idole

    Круша · Бергамот

    €12
    (€0,24/ml)